Koszyk

VE PUMP GEL (42G)

Dodaj opinię
Producent: Victory Endurance
PUMP GEL jest łatwym sposobem na zwiększenie wydolności sportowej dzięki działaniu rozszerzającemu naczynia krwionośne i chroniącemu przed stresem oksydacyjnym, na który narażone jest ciało podczas wysiłku fizycznego.
Wybierz smak

Progi cenowe

Ilość 1+ 3+ 6+ 12+ 24+
Cena 5,90 zł 5,84 zł 5,78 zł 5,72 zł 5,66 zł
5,90 zł

VE PUMP GEL (42G)

Żel energetyczny gwarantujący równoczesną poprawę wydolności.

PUMP GEL jest łatwym sposobem na zwiększenie wydolności sportowej dzięki działaniu rozszerzającemu naczynia krwionośne i chroniącemu przed stresem oksydacyjnym, na który narażone jest ciało podczas wysiłku fizycznego.

Optymalnie wykorzystasz dostarczoną energię dzięki równoczesnej poprawie transportu tlenu i składników odżywczych do mięśni.

Najlepsza formuła pozwalająca osiągnąć maksymalną wydolność. Wysoka zawartość polifenoli zwiększa produkcję tlenku azotu na poziomie komórkowym w naczyniach krwionośnych. Dzięki temu efektowi sportowcy poprawiają przepływ krwi do mięśni uczestniczących w ćwiczeniu, uzyskując lepszą wydolność. 

W składzie produktu znajdziecie:

Carbo-Pump Complex : mieszanka węglowodanów i ekstraktów owocowych (jabłek i winogron) o działaniu energetycznym, rozszerzającym naczynia i przeciwutleniającym: 

  • mieszanka prostych i złożonych węglowodanów odpowiada za optymalne dostarczenie energii i zapewniając stopniowe, długotrwałe wchłanianie, 
  • ekstrakt z winogron i jabłek mający działanie rozszerzające naczynia krwionośne, stymulując syntezę tlenku azotu i umożliwiając lepszy transport tlenu i składników odżywczych podczas treningu czy zawodów,
  • polifenole obecne w ekstrakcie owocowym to naturalny przeciwutleniacz, zapewniający ważną siłę antyoksydacyjną, niezbędną do niszczenia wolnych rodników generowanych podczas treningu sportowego.
  • - L-Arginina : Aminokwas, który przyspiesza eliminację toksyn wytwarzanych w okresach intensywnej aktywności fizycznej.  Wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych poprawiając tym samym transport tlenu i składników odżywczych do komórek.
  • -  L-Tauryna : Aminokwas, który poprawia procesy osmoregulacji, niezbędny w sportach wytrzymałościowych.  Poprawia przyswajanie pozostałych składników odżywczych.
  • - Witaminy B6 i B1 : ważne odpowiednio w metabolizmie białek i węglowodanów, ich łączne spożycie poprawia możliwości motoryczne.

SKŁAD: Woda, maltodekstryna, fruktoza, dekstroza, zakwaszacz: kwas cytrynowy; 0,4% Ekstrakt jabłkowy i winogronowy (Vinitrox ™), aromat, L-arginina, tauryna, konserwant: sorbinian potasu; witamina B1, witamina B6.

POJEMNOŚĆ 42 g
Energia 399 kJ / 94 Kcal
Tłuszcz 0 g
 - w tym nasycone 0 g
Węglowodany 24 g
 - w tym cukry 13 g
Białka 0 g
Sól 0 g
Witamina B1 0,84 mg (76% *)
Witamina B6 0,84 mg (60% *)
L-Tauryna 49,98 mg
L-arginina 79,8 mg

 *% referencyjne spożycie przeciętnej osoby dorosłej

DAWKOWANIE:
Pić jedną saszetkę, a następnie 200 ml wody przed lub podczas intensywnej aktywności fizycznej.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top