Koszyk

VE MAGNESIUM PLUS GEL

Dodaj opinię
Producent: Victory Endurance
Wyjątkowy shot magnezowo – potasowy w postaci żelu, o smaku owoców tropikalnych. Zapobiega skurczom mięśni, wspomaga równowagę elektrolitową organizmu.

Progi cenowe

Ilość 1+ 6+ 12+
Cena 5,00 zł 4,95 zł 4,90 zł
5,00 zł

VE MAGNESIUM PLUS GEL

Wyjątkowy shot magnezowo – potasowy w postaci żelu, o smaku owoców tropikalnych.

Zapobiega skurczom mięśni, wspomaga równowagę elektrolitową organizmu.

Victory Endurance opracował ten innowacyjny produkt w postaci żelu, który pozwoli Ci uzupełnić ten niezbędny minerał w szybki i prosty sposób, podczas ćwiczeń.

Zawarty w produkcie magnez jest połączony z odpowiednią dawką potasu, aby zwiększyć jego skuteczność. Zalecany dla wszystkich typów sportowców, szczególnie dla sportów wytrzymałościowych, ponieważ w nich poziom magnezu może się zmniejszyć ze względu na duży wysiłek fizyczny.

Jakie są jego składniki i jak działają?

- Magnez (Mg): Jest kluczem do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Wraz z wapniem magnez bierze udział w mechanizmie skurczu / relaksacji. Minerał ten jest szczególnie powiązany z procesami transmisji nerwowo-mięśniowej, równowagi elektrolitowej i uwalnianiem energii. Przyczynia się do zmniejszenia zmęczenia i prawidłowego funkcjonowania mięśni. Bierze także udziałmiędzy innymi w syntezie białek iprocesach podziału komórek. 

Wymagające i intensywne ćwiczenia fizyczne mogą powodować skurcze mięśni, nasilające się gdy dochodzi do utraty potasu i innych minerałów (elektrolitów).

Potas : domięśniowy elektrolit biorący udział w równowadze kwasowo-zasadowej, skurczu mięśni (normalna funkcja mięśniowa) i aktywności nerwowo-mięśniowej (normalne funkcjonowanie układu nerwowego)

Opakowanie: 35 ml 
Smak: Tropikalny

SKŁAD:
Woda, glukonian magnezu, fruktoza, środki zakwaszające (kwas cytrynowy i kwas jabłkowy), środki żelujące (karboksymetyloceluloza, guma ksantanowa), aromaty, chlorek potasu, substancje słodzące (cyklaminian sodu, acesulfam potasu) i środek konserwujący (sorbinian potasu i benzoesan sodu).

porcja 35 ml
Energia 41 kJ / 10 Kcal
Tłuszcz 0,0 g
Węglowodany 2,3 g
Białka 0,0 g
Błonnik 0,18 g
Sól 0,003 g
Magnez 200 mg (53% *)
Potas 17,5 mg (0,88% *)
*% = Wartości referencyjne składników odżywczych

DAWKOWANIE:
Weź 1 żel podczas ćwiczeń fizycznych. Najlepiej przed wystąpieniem skurczów mięśni.
- Aby zwiększyć jego skuteczność, weź jeden żel przed i drugi podczas treningu / wyścigu. 
- Aby uniknąć odwodnienia i utraty elektrolitów, zawsze należy łączyć go z Iso-Energy i / lub Salt Caps.


Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top