Koszyk

VE HYDRO ENERGY GEL (70G)

Dodaj opinię
Producent: Victory Endurance
Hydro Energy Gel firmy to innowacyjny produkt stworzony w celu zwiększenia energii i nawodnienia podczas wysiłku fizycznego w sytuacjach gdy konwencjonalne żele są zbyt gęste lub po prostu nie można w tej chwili wypić żadnych płynów.
Wybierz smak

Progi cenowe

Ilość 1+ 6+ 12+ 24+
Cena 8,00 zł 7,92 zł 7,84 zł 7,76 zł
8,00 zł

VE HYDRO ENERGY GEL (70G)

Energetyczny żel nawadniający o smaku jabłka.

Żel o płynnej konsystencji, wyjątkowo łatwo przyswajalny przez organizm.

Dzięki innowacyjnemu składowi równocześnie dostarcza energię, chroni mięśnie oraz poprawia wydolność w trakcie wysiłku fizycznego.

Hydro Energy Gel firmy to innowacyjny produkt stworzony w celu zwiększenia energii i nawodnienia podczas wysiłku fizycznego w sytuacjach gdy konwencjonalne żele są zbyt gęste lub po prostu nie można w tej chwili wypić żadnych płynów. Ma o wiele bardziej płynną konsystencję. 

W swoim składzie zawiera:

- Kompleks węglowodanowy, który dzięki połączeniuszybko wchłaniających się złożonych i prostych węglowodanów w postaci maltodekstryny i dekstrozy, jest wspaniałym źródłem stopniowo uwalnianej energii. Ze względu na wysoką masę cząsteczkową maltodekstryny i wysoką zawartość wody w żelu, Hydro Energy Gel jest wyjątkowo łatwo trawiony.

- BCAA– rozgałęzione aminokwasy leucyna, izoleucyna i walina, chroniące mięśnie. 

- L-Arginina : Aminokwas, który przyspiesza eliminację toksyn wytwarzanych w okresach intensywnej aktywności fizycznej.  Wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych poprawiając tym samym transport tlenu i składników odżywczych do komórek.

- L-Tauryna : Aminokwas, który poprawia procesy osmoregulacji, niezbędny w sportach wytrzymałościowych.  Poprawia przyswajanie pozostałych składników odżywczych.

- Elektrolity : Potas to istotny element w transporcie glukozy do komórki mięśniowej.
Magnez jest aktywatorem ponad 300 enzymów, bierze udział w powstawaniu energii ATP potrzebnej w prawidłowym skurczu mięśni. Sód i chlor mają podstawowe znaczenie dla prawidłowej regulacji bilansu wodnego. W sportach wytrzymałościowych równowaga elektrolitowa w organizmie jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania mięśni.

- Witaminy B6 i B1 : ważne odpowiednio w metabolizmie białek i węglowodanów, ich łączne spożycie poprawia możliwości motoryczne.


SKŁAD: 
Woda, maltodekstryna, dekstroza, substancja zakwaszająca: kwas jabłkowy; BCAA (L-Leucyna, L-Izoleucyna, L-Walina), węglan magnezu, chlorek potasu, naturalny aromat, L-arginina, substancja konserwująca: sorbinian potasu; tauryna, chlorek sodu, substancja słodząca: sukraloza; witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B1 (chlorowodorek tiaminy).

OPAKOWANIE 70g
Energia 402 kJ / 95 Kcal
Tłuszcz 0 g
Węglowodany 24 g
 - z których cukry 9,8 g 
Białko 0 g
Sól 0,035 g
Witamina B1 0,7 g (64%)
Witamina B6 0,7 mg (50%)
Potas 94 mg (5%)
Magnez 80 mg (22%)
L-Leucyna 151,2 mg
L-Walina 75,6 mg
L-Izoleucyna 75,6 mg
L-arginina 75,6 mg
Tauryna 49,7 mg

*% procent dziennych referencyjnych wartości spożycia dla dorosłych

DAWKOWANIE:

Weź żel co 20-30 minut podczas ćwiczeń.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top