Koszyk

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

VE ENERGY BOOST GUMMIES (62G)

Dodaj opinię
Producent: Victory Endurance
Optymalna formuła Energy Boost w postaci żelków do ssania w trakcie aktywności fizycznej. Opakowanie zawierające 8 smacznych żelków, swoim składem i działaniem odpowiada dwóm żelom VE Energy Boost.

Progi cenowe

Ilość 1+ 3+ 6+ 12+
Cena 9,80 zł 9,70 zł 9,60 zł 9,41 zł
9,80 zł

VE ENERGY BOOST GUMMIES (62G)

Optymalna formuła Energy Boost w postaci żelków do ssania w trakcie aktywności fizycznej

Opakowanie zawierające 8 smacznych żelków, swoim składem i działaniem odpowiada dwóm żelom VE Energy Boost.

Idealne połączenie w jednym produkcie prostych i złożonych węglowodanów, aminokwasów, elektrolitów i witamin. Zasila, odżywia i zabezpiecza organizm podczas długotrwałego wysiłku.

Występuje jako mieszanka owocowych smaków : cytryn, pomarańczy i truskawek

Ze względu na swój skład, konsystencję i wyśmienite smaki, Energy BoostGummies są najbardziej kompletnym produktem na rynku. Dostarczają wszystko czego potrzebujesz, aby uniknąć zmęczenia i poprawić wydolność.

Zaawansowana formuła kompleksowego wsparcia sportowca.

Stanowi unikalne połączenie najważniejszych dla organizmu składników jak węglowodany, aminokwasy, elektrolity i witaminy w odpowiednio dobranych proporcjach.

W składzie produktu znajdują się :

- Mieszanka węglowodanów: przygotowana na bazie miąższu owoców, sacharozy i syropu glukozowego. Łatwe wchłanianie usprawnia wykorzystanie energii przez komórki. Energia uwalniana jest w średnim i długim okresie.

- Rozgałęzione aminokwasy (BCAA) : są niezbędnymi aminokwasami do wzrostu i regeneracji mięśni. Walczą również z uczuciem tzw. "centralnego zmęczenia" spowodowanego brakiem równowagi między stężeniem BCAA i tryptofanu. 

- L-Arginina : Aminokwas, który przyspiesza eliminację toksyn wytwarzanych w okresach intensywnej aktywności fizycznej.  Wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych poprawiając tym samym transport tlenu i składników odżywczych do komórek.

- L-Tauryna : Aminokwas, który poprawia procesy osmoregulacji, niezbędny w sportach wytrzymałościowych.  Poprawia przyswajanie pozostałych składników odżywczych.

- Elektrolity : Potas to istotny element w transporcie glukozy do komórki mięśniowej.

Magnez jest aktywatorem ponad 300 enzymów, bierze udział w powstawaniu energii ATP potrzebnej w prawidłowym skurczu mięśni. Sód i chlor mają podstawowe znaczenie dla prawidłowej regulacji bilansu wodnego. W sportach wytrzymałościowych równowaga elektrolitowa w organizmie jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania mięśni.

- Witaminy B6 i B1 : ważne odpowiednio w metabolizmie białek i węglowodanów, ich łączne spożycie poprawia możliwości motoryczne.

OPAKOWANIE: waga 64 g. 8 żelków
SMAK: cytryna, pomarańcza, truskawka

SKŁAD:
Węglowodany (sacharozę i syrop glukozy) pulpy owoców (10%), środka żelującego (pektyny), środki zakwaszające (kwas cytrynowy i kwas jabłkowy), kwas (cytrynian triwapnia), naturalny smak (cytrynowy, aromat pomarańczowy i truskawka) BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), sole mineralne (chlorek sodu, chlorek potasu), L-arginina, tauryna, barwniki naturalne (Kurkumina i Carmine koszenila), witaminę B6 (pirydoksyna HCl) i witaminy B1 (tiaminy HCl).

Wartości odżywcze: jeden żelek (8g) 1 dawka (4 żelki - 32g)
Energia 115kJ / 27Kcal 461 kJ / 109 Kcal
Tłuszcz <0,1 g 0,1 g
Węglowodany 6,64 g 26,6 g
Białko 0,11 g 0,45 g
Sód 15 mg 60 mg
L-leucyna 37,50 mg 150 g
L-walina 18,75 mg 75 mg
L-izoleucyna 18,75 mg 75 mg
L-arginina 18,75 mg 75 mg
Tauryna 12,50 mg 50 mg
Potas 10,01 mg (0,5% *) 40,04 mg (2% *)
Chlor 31,74 mg (3,97%) 126,96 mg (15,9% *)
Witamina B6 0,25 mg (17,8% *) 1 mg (71,4% *)
Witamina B1 0,21 mg 0,84 mg (76,4% *)

*% - Procent zalecanego dziennego spożycia

DAWKOWANIE:
- W sportach wytrzymałościowych weź 4 żelki (odpowiednik żelu Energy Boost) na każde 45 minut w przybliżeniu. intensywnych ćwiczeń. 
- W sportach siłowych weź 4 żelki (odpowiednik żelu Energy Boost) bezpośrednio przed treningiem. 
- W sportach drużynowych, tenisie itp. weź 4 żelki (odpowiednik żelu Energy Boost) w przerwie gry lub między setami.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top